fbpx
Navigation to site

0
Váš košík je prázdný, něco do něj vložte!

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Úvodní slovo autorky


Přednáška o Duších zemřelých - co se děje po životě, když odejdeme na druhou stranu.

V desetidílném souboru přednášek na téma Duše zemřelých, budeme hovořit o všem, co se týká umírání, jako přirozenému procesu lidského bytí a také o životě po životě. Jak člověk odchází na druhou stranu, zda přirozenou či tragickou událostí a jaký je v tom rozdíl. Tento okamžik umírání je u každého jedince jedinečný jako zrození samo a není se potřeba bát. Pokud je člověk připraven přijmout tuto skutečnost lidského života, umírá v klidu a v pokoji. Děsí nás pouze strach z neznáma a bolest, kterou může umírání přinést. Bolest, jak pro umírajícího, tak pro ostatní zúčastněné.

Vysvětlíme si také co se děje s duší ihned po smrti. Budeme řešit, zda je dobré či nikoliv, odvádět duše na druhou stranu. Podíváme se na duše zemřelých, ale i jiné entity ať pozitivní nebo negativní. Dále budeme mluvit o vyvolávání duchů a setkání s dušemi zemřelých, jaký je v tom rozdíl a čeho se vyvarovat.

Budu používat i příklady z mé celoživotní praxe a hlavně budete mít spoustu prostoru pro Vaše otázky. Každá přednáška bude zase za několik dní uložena do archívu, včetně diskuze s účastníky.


Pokud máte zájem se zúčastnit některé z mých přednášek, zaregistrujte svoji účast a zakupte si vstupenku v rezervačním systému ZDE.

První díl s názvem "Co se děje, když umíráme a fáze umírání".

Druhý díl bude "Odchod z těla na druhou stranu". Jak vypadá komunikace s duší zemřelého. Jaké jsou časové úseky a propojení.

Třetí díl s názvem "Rekapitulace duše". Jak dlouho je duše u těla a kdy opravdu odchází. Vazby k lidem, majetku i k pohřbívání. Zda se duše vracejí na určitá místa nebo nikoliv např. duch v domě.

Čtvrtý díl "O tragických odchodech" a jestli se odvádí duše či nikoliv a proč. Mýty a pověry.

Pátý díl bude speciál o věcech, jako jsou dohody mezi dušemi, převtělení, varování a jiné vyjímečné anomálie.

Šestý díl bude o tom, kdy se vracíme zpět. Vazby na rodinu, majetek, domov. Zda se mohou zlé duše k někomu přivtělit, kdy se rodíme znovu a za jaké časové období.

Sedmý díl Vám objasní, jak je to na druhé straně s láskou k těm, co tu zůstali a dalšími vzájemnými vztahy.

Osmý díl bude o drobných odchylkách a vyjímkách a probereme i duše zvířátek.

Devátý díl vysvětlí, jak vypadá spojení s duší zemřelého, komunikace, vzkazy z druhé strany.

Desátý díl bude speciální. Budeme mluvit o entitách a zlu a také o vyvolávání duchů. Hlavně v tomto dílu bude velký prostor, který bude věnován Vašim otázkám.

 

Počet dílů a témata se mohou měnit, proto pokud nechcete, aby Vám něco uteklo, zaregistrujte se a pravidelně sledujte novinky na našich stránkách.

 

Těším se na Vás a na vaše otázky Vaše Enni

Moje motto:

Jsem Enni. Jsem světlo a učitel...

Novinky naší Enni
Copyright © 2019 Zdeňka Nováčková. Všechna práva vyhrazena

Please publish modules in offcanvas position.