fbpx
Navigation to site

0
Váš košík je prázdný, něco do něj vložte!

 

V této rubrice najdete archivní záznamy z Diskuzních kroužků s Enni, které budou zaměřeny na určitou oblast ze života, která Vás nejvíc zajímá.

Všechny diskuzní kroužky probíhají nejprve živým přenosem on-line a pak teprve jsou vloženy sem do této rubriky. Archivní záznamy jsou určeny především těm, kteří se nemohli zúčastnit diskuzního kroužku naživo, ale velmi je zajímá dané diskuzní téma.

Na začátku každého diskuzního kroužku bude úvodní výklad v délce 15 minut, po kterém bude následovat společná diskuze, kdy budu odpovídat na Vaše otázky k danému tématu diskuze.


DISKUZNÍ KROUŽEK S ENNI

Vaše otázky a moje odpovědi

 

 Celý záznam diskuze z 12.6.2019 naleznete níže v archivu


Diskuzní kroužky jsou placený obsah, přístup k nim je pouze pro registrované a přihlášené uživatele s předplacenými Enni body. Před spuštěním záznamu z diskuzního kroužku se musíte PŘIHLÁSIT ke svému účtu tlačítkem Přihlásit na stránce vpravo nahoře. Enni body zakoupíte v e-Shopu.

Zobrazení každého záznamu je zpoplatněno pěti Enni body za každé zobrazení.

 

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Mystická přednáška se společnou diskuzí s pracovním názvem Diskuzní kroužek s Enni, tentokrát na téma Duch v domě. Vysvětlím, jak se pozná že je duch v bytě nebo domě a následně pak i jak vyčistit tento prostor, aby entita odešla. Vysvětlím také, co jsou to duše zemřelých, duchové a jiné entity.

Dozvíte se spoustu zajímavých informací, o kterých jste možná dosud neměli ani tušení.

Hodnocení uživatelů: 1 / 5

Aktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

První společná diskuze s pracovním názvem Diskuzní kroužek s Enni, tentokrát na téma Děti

Dozvíte se spoustu zajímavých informací, o kterých jste možná dosud neměli ani tušení. Budu mluvit o křestních jménech, proč jsou důležitá a jak je vybírat, proč dítě utíká z domova, cizí lidé, dítě o samotě, vnímání očima dítěte, duše a jiné entity, neuroza dětí, výběr školy a vše ostatní, na co jste se nestihli zeptat v prvním díle živého vysílání Karmy - osudové cesty.

Hodnocení uživatelů: 1 / 5

Aktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Druhá společná diskuze s pracovním názvem Diskuzní kroužek s Enni, tentokrát na téma Průvodci světla, energie která nás chrání nebo andělé strážní?

Dozvíte se spoustu zajímavých informací, o kterých jste možná dosud neměli ani tušení. V této dikusní hodince jsme probrali duchovní světy Kapitola č.1 - kde se bere tato energie a proč, jak vytvořit spojení podvědomého vnímání, proč mě můj průvodce nechrání, když potřebuji, na co se mohu svého průvodce ptát a jiné otázky, které nosíte ve své hlavě.

Moje motto:

Jsem Enni. Jsem světlo a učitel...

Novinky naší Enni
Copyright © 2019 Zdeňka Nováčková. Všechna práva vyhrazena

Please publish modules in offcanvas position.