Volejte mi: +420 775 281 062  Po - Pá 8:00 - 9:00

 
0
Your shopping cart is empty!

Škola osobního rozvoje Scio te - Poznej sebe.

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
středa, 25 květen 2022 21:15;

 

Škola Scio te - poznej sebe

Přesnější význam této výuky je poznej a rozviň svoje schopnosti. Pro zájemce o osobní rozvoj otevírám na podzim školu alternativních možností a dovedností.  Je na čase předat moje dlouholeté zkušenosti a probudit další, kteří se chtějí posunout trochu dál. Náš mozek je vesmír nekonečných možností a dokáže víc, než si umíme představit. Že to nejde, ale ano. Škola je naprosto výjimečná tím, protože pracuje s potenciálem jednotlivce.

Práce s energií (léčitelství) je jen otázkou frekvencí a mimosmyslové komunikace. Že to není možné? Ale je. Jen jen potřeba se vše naučit a otevřít vědomí, dalším možnostem, které nám vyšší vědomí nabízí. Škola je obsáhlá a proto využijeme vše co nám příroda nabízí, včetně bylinek a práci s nimi.

Tato škola alternativních možností má začátek, ale nemá konec. Každý dojde až tam, kam bude chtít.   Vše se točí v kruzích a jakmile zvládne prvních pár kroků, začne růst, každý samozřejmě svým tempem. Není kam spěchat. Lépe pomalu dopředu, než spěchat a pořád se vracet zpět. Celkem 4 ročníky. Každý ročník bude mít 40 hodin výuky včetně praxe.

Každá skupina  se bude posouvat svým vlastním tempem. Setkání bude jednou za měsíc na 3-4 hodiny bud osobně, pokud situace nedovolí, tak on-line. Může být i kombinace obou variant, jak kdo bude chtít, nebo potřebovat. Část výuky bude teorie, část praxe. Výuka bude od října do června. Školné na rok 2022/2023 je 36 000kč + DPH. Školu lze hradit i měsíčně ve splátkách. Pokud máte zájem napište Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo se přihlaste 

https://www.medium21.cz/prednasky/poradane-akce/skola-osobniho-rozvoje-scio-te-poznej-sebe-4

Závazné rozhodnutí a platba proběhne až po informační schůzce v září.

Bližší informace a rozvrh jednotlivých hodin a výuku ročníků pošlu zájemcům emailem, nebo si poslechněte záznam úvodního slova v archivu.

Informační schůzka, online bude 21.9. v 19.30 září, kde si řekneme co a jak, včetně úhrady.

Pokud nejste mým klientem, musíte si nahoře na stránkách nejprve vytvořit účet ( registraci).

Bez vytvoření účtu (registrace) se nelze na školu Scio te, ani na ostatní akce a přednášky přihlásit.

V případě Vašeho zájmu o účast se můžete přihlásit ZDE

Zobrazeno 10 krát