Volejte mi: +420 775 281 062  Po - Pá 8:00 - 9:00 & 20:00 - 21:00

 
0
Your shopping cart is empty!

Osobní konzultace

Osobní konzultaci (spojení s Vaším průvodcem světla) si můžete objednat na tel. 775 281 062. Volejte prosím jen mezi 8.00 - 9.00 nebo 20.00 - 21.00.
Osobní konzultace trvá hodinu a můžete se ptát na cokoliv. Většina klientů se většinou chodí ptát na zdraví, práci, partnerské vztahy, rodinné vazby, finance, výběr školy a směru pro dítě, povolání ale také na duchovní směry.


Konzultace jsou i na duchovní téma jako poslání, minulé životy, karma, přivtělené duše, prokletí, entity v domě, kam odcházíme a proč, setkání s duší zemřelého nebo setkání s průvodcem světla (Vaším andělem).

Nic dopředu mě prosím nepište a neříkejte. Nechci, aby mě to ovlivnilo. Při telefonickém objednání uveďte jen svoje jméno a jaký typ konzultace chcete. Stačí jen říci zda chcete běžnou konzultaci s průvodcem světla nebo spojení s duší zemřelého. Je v tom rozdíl. Na běžnou konzultaci máme hodinu na spojení s duší zemřelého potřebujeme asi hodinu a půl. Ostatní si načtu sama až ke mně přijdete.

Většinou klienti říkají, že měli nachystanou spoustu napsaných otázek, ale že je ani nepotřebovali. Průvodce světla (strážce Vaší energie) řekne vše, co jste potřebovali vědět. Spojení začíná vzkazem pro Vás. Je to proto, abychom na něco důležitého nezapomněli. S nikým si nešpitám, ani s průvodcem ani s duší zemřelého. Vše probíhá jako mimosmyslový překlad.

Objednací (čekací) doba na osobní konzultaci je asi 5- 10 týdnů. Někdy i déle. Klienti ze skupiny Spřízněné duše mají přednost.

Zobrazeno 1052 krát