Volejte mi: +420 775 281 062  Po - Pá 8:00 - 9:00 & 20:00 - 21:00

 
0
Your shopping cart is empty!

Online přednášky

Vážení nahlížející. Tyto stránky a přednášky budou tvořeny postupně, jako výuka. Nemám k dispozici tým lidí a tak vše bude pomalu a postupně, jak čas dovolí. Pořád mám hromadu klientů, kteří potřebují mou pomoc. To zatím zůstane mou prioritou, než se unavím.

Na těchto stránkách se budou postupně objevovat různá témata jak přednášek tak výuky. Informace budou pro ty, kteří se chtějí posunout na své cestě osobního rozvoje.

Společná věc

Dlouhá léta jsem se zabývala a ještě zabývám pomocí jednotlivci. Dalo mi to hromadu zkušeností a poznání, které se nedají nikde koupit a o které se chci s Vámi podělit. Člověk není věčný a je potřeba otevírat další dveře, až se jednou snad vše propojí a lidé poznají, proč tu jsme a kam vlastně jdeme. Zvýšit počet těch, kdo chtějí růst na své cestě podvědomého vnímání a najít harmonii mezi materiálním a duchovním světem. Čím více probuzených, tím více světla a lásky pro lidstvo. Nazvala jsem to Společná věc.

Jednotlivá výuka nebo přednáška (viz níže) bude v online verzi většinou ve středu od 19.00 – 21.00 Termín, čas a téma bude rozepsáno měsíc dopředu. Pokud si zanecháte email přijde Vám zpráva, kdy co a jak.

Pokud nestihnete, nevadí. Celá přednáška pak bude během 2 dnů vložena do archivu, kde si ji můžete přehrát odkliknutím, kdykoliv budete potřebovat. Jak čas dovolí, bude k dispozici i v tištěné verzi (knihy) nebo pak i ke stažení. Poslech je jen pro Vaše osobní použití. Rozšiřování a kopírování je chráněno autorskými právy.

Nedělej nikomu nic, co nechceš aby někdo dělal tobě. Vše se točí v kruhu a co vyšleš to přijmeš.On-line přednáška nebo výuka se bude zkládat ze tří částí:

1. Přednáška nebo výuka - bude trvat asi 45 minut

2. Pak přijdou na řadu Vaše dotazy - asi 30 minut

3. Na závěr uvolňovací nebo očistná meditace - 10 minut ve které Vám budu posílat uklidňující a léčivé světlo

Odpovídat budu jen na otázky souvisejí s odvysílaným tématem. Na ostatní osobní otázky ráda odpovím při osobní konzultaci na některém z kontaktních míst nebo při Spojení na dálku živě přes online virtuální kancelář. Spojení na dálku je zatím jen pro ty, co mají své klientské číslo - Spřízněné duše. Je však potřeba si zakoupit vstupenku a domluvit si se mnou čas a termín spojení.

Přednášky - výuka orientační termín. Pořádí mohu měnit. Pokud nechcete, aby Vám něco uniklo, zaregistrujte se na zvolené termíny přednášek v sekci Přednášky. Jakmile bude něco nového pošlu Vám email.

(květen - červen) Karma a její vliv na náš život - asi 8 dílů

(červenec - srpen) Proč se naučit meditovat - druhy meditací

(září - říjen) Otevření třetího oka - podvědomé vnímání - asi 2 díy

(říjen - listopad) Zdraví - asi 10 dílů

(leden - únor) Duše zemřelých - 6 dílů

Zobrazeno 1367 krát