fbpx
Navigation to site

0
Váš košík je prázdný, něco do něj vložte!

 

V této rubrice již brzy najdete speciální meditace, které budou zaměřeny na určitou oblast těla, ať už fyzického nebo mentálního. Stres vytváří blok a pak bolí tělo a obráceně. Pod mým vedením se řízenou meditací naučíte uvolnit. Na Vás je, aby jste si pak z široké  nabídky meditací vybrali právě tu, kterou zrovna potřebujete.

Všechny meditace proběhnou nejprve živým přenosem on-line a pak teprve budou vloženy sem do této rubriky. Je potřeba si uvědomit, že meditace mají ozdravný účinek, tak jako koupel. Jinak vzniká napětí, které rozhodí fyzické nebo mentální tělo. Koupel je očistná kůra pro fyzické tělo a meditace je koupel pro mentální tělo (duši). Člověk potřebuje obojí proto, aby se vytvořila vzájemná harmonie. Pak budete zdravější a šťastnější.

Na začátku každé meditace bude úvodní slovo, aby jste pochopili o co jde a uměli otevřít svou duši směrem ke světlu. V mém hlase je náboj světla, který Vám pomůže naladit se na frekvenci vyššího JÁ. Určitě doporučuji si alespoň jednou poslechnout živé vysílání s následnou diskuzí a Vašimi dotazy.

Živé vysílání zatím plánuji z časových důvodů jen jedenkrát za 14 dní. Pokud se zaregistrujete, přijde Vám zpráva, kdy je setkání se mnou živě a jaké téma se bude probírat.

Dle základní meditace a postupu, který brzy zveřejním, se připravíte na to, jak přijmout energii od průvodců světla, jak se uvolnit, aby proud světla proudil skrze Vaše tělo sem a tam a jak pomalu otevřít třetí oko.


Meditace jsou placený obsah, přístup k nim je pouze pro registrované a přihlášené uživatele s předplacenými Enni body. Před spuštěním meditace se musíte PŘIHLÁSIT ke svému účtu tlačítkem Přihlásit na stránce vpravo nahoře. Enni body zakoupíte v e-Shopu.
Zobrazení každé meditace je zpoplatněno pěti Enni body za každé zobrazení.

 

Hodnocení uživatelů: 1 / 5

Aktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

V této meditaci Vás naučím, jak můžete otevřít své Třetí oko.

Tato meditace je ta úplně nejzákladnější. Bez zvládnutí techniky této meditace nemá smysl se pouštět do dalších typů meditací, protože by to nepřineslo vůbec žádný efekt.

Je potřeba si uvědomit, že meditace mají ozdravný účinek, tak jako koupel. Jinak vzniká napětí, které rozhodí fyzické nebo mentální tělo. Koupel je očistná kůra pro fyzické tělo a meditace je koupel pro mentální tělo (duši). Člověk potřebuje obojí proto, aby se vytvořila vzájemná harmonie.

Hodnocení uživatelů: 2 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Tato meditace navazuje na základní meditaci otevření Třetího oka a vytvoření základního kruhu naší nové osudové cesty

Při této první Karmické meditaci č.1 si vytvoříme kolem sebe nový základní karmický kruh, ve kterém se budeme cítit v bezpečí. Postupně budeme odstraňovat staré vzorce a návyky tak, abychom mohli odpustit sobě i druhým. Vyčistíme staré křivdy a ublížení a přijmeme novou cestu poznání, abychom mohli udělat nová rozhodnutí a vytvořit novou štastnější cestu a tak mohli kráčet za světlem.

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Tato meditace čistí oblast dětství, které se nemuselo zrovna vydařit. Vytváří harmonii, pochopení sebe a odpuštění druhým. Navazuje na předešlé meditace, kdy jsme se naučili otevřít třetí oko a vytvořili si nový kruh naší osudové cesty.

Nyní v tomto bezpečném kruhu budeme čistit naše špatné vazby z dětství. Vytvoříme si spojení mezi Matkou Zemí a vyšším Já tak, aby jsme odstranili vše, co tam nepatří, staré křivdy a šrámy na duši.

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Tato meditace čistí oblast rodiny, ve které nemusela být harmonie a láska, ale naopak ústrky, křivdy a nepochopení. To vše někdy vytváří kruh rodiny. Tato meditace opět navazuje na předešlé meditace a to meditaci základní - otevření třetího oka a meditaci karmickou, to jest vytvoření základního kruhu bezpečí.

V těchto dvou meditacích jsme se naučili otevřít třetí oko a vytvořit si nový bezpečný kruh naší osudové cesty.

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Tato meditace je zaměřená na oblast našeho vnitřního světla. Na naši lásku k sobě, na oblast ponižování a povyšování.

Budeme odstraňovat staré chyby, kterých jsme se dopustili sami na sobě, na druhých, nebo oni na nás. Ublížování a stres vede člověka k totálnímu zhroucení osobnosti.

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Tato meditace čistí oblast partnerských vztahů, které jsou někdy více než náročné. Plno zklamání a bolesti v srdci, ale také hledání nových partnerských vztahů s nadějí, že přijde ten jediný milovaný partner.

To vše někdy vytváří kruh lásky, který budeme meditací čistit, aby jsme našli to, co v lásce hledáme. Tato meditace opět navazuje na předešlé meditace a to meditaci základní - otevření třetího oka a meditaci karmickou - vytvoření základního kruhu bezpečí.

Moje motto:

Jsem Enni. Jsem světlo a učitel...

Novinky naší Enni
Copyright © 2019 Zdeňka Nováčková. Všechna práva vyhrazena

Please publish modules in offcanvas position.