Volejte mi: +420 775 281 062  Po - Pá 8:00 - 9:00 & 20:00 - 21:00

 
0
Your shopping cart is empty!

Přednášky zdarma

Zde si můžete zdarma poslechnout archivní záznamy z již proběhlých přednášek.

Přednáška Karma 1/8 - Děti a co se děje než se narodíme

Ohodnotit tuto položku
(1 hlasování)

V tomto dílu probereme proč se vše pořád opakuje dokola, jak z pohledu společnosti, tak hlavně jednotlivce. Co se děje než se narodíme a význam dětství, jako nejdůležitější části naší karmy.

Přednáška Zdraví, díl 1. - Základní příprava

Ohodnotit tuto položku
(1 hlasování)

V této první části semináře o zdraví si řekneme, jak pracuje naše tělo mentální a jaký vliv má na tělo fyzické. Budeme mluvit o mandalách a o otisku našeho zdraví do vstupní a závěrečné mandaly.

Přednáška Viry a jak se proti nim chránit

Ohodnotit tuto položku
(1 hlasování)

Nenadálá situace, nebo zanedbané informace obyvatelstvu. Toto v této přednášce nenajdete, ale vysvětlím, co je dobré vědět a jak být připraven na jakýkoliv vir tak, aby jste si udělali přehled toho co opravdu potřebujete a nenaletěli spekulantům. Trochu povídání i o našem těle, na co si dát pozor a kterou oblast posílit a jak.

Vánoční přání 2020

Ohodnotit tuto položku
(1 hlasování)

Na přednášce Vánoční přání – mluvím o tom, co jsou průvodci světla, proč nás chrání a proč ne. Jak funguje spojení mezi lidmi a vyššími bytostmi světla a jakým způsobem k nám posílají zprávy. Jsou schopni vyslyšet naše přání a prosby? Jsou mezi námi? Budeme tak trochu i vánočně čarovat. Žádné rituály, ale jen vyzkoušíme, jaké máte mimosmyslové komunikační dispozice.