fbpx
Navigation to site

0
Váš košík je prázdný, něco do něj vložte!

Jak zakoupit vstupenku na přednášku

Na každou událost jako je přednáška, diskuzní kroužek či kurz, je potřeba si zakoupit elektronickou vstupenku - provést rezervaci. Nezáleží na tom, jestli je akce zdarma nebo placená. K zakoupení vstupenky slouží komfortní rezervační systém, ve kterém si můžete zakoupit i vstupenky na více událostí v jednom kroku a zároveň provést i platbu.

Jak se přihlásit ke svému účtu

Tyto stránky mají různý obsah. Část obsahu je veřejně dostupná, k některému obsahu mají přístup pouze registrovaní klienti (klienti s vytvořeným uživatelským účtem). Jedná se především o placený obsah stránek, například meditace nebo archivní záznamy z živých přednášek a dalších akcí.

Slovník pojmů

Zde jsou mé nejčastější slova a výrazy, které používám a je dobré si je přečíst. Pochopíte podstatu a rozlišíte pojmy a dojmy.

Na začátku naší cesty poznání je vždy setkání s někým nebo něčím. Setkání s něčím jsou emoce, věci, situace a entity.

Kredity a předplatné a jak je zakoupit

Část obsahu mých stránek, například odborné články na různá témata a archiv přednášek, je dostupná pouze pro registrované a platící klienty. Některé články jsou zdarma. K prohlížení placeného obsahu je nutno si zakoupit kredity - Enni body, které lze následně použít pro zobrazení placeného obsahu. Enni body je možné zakoupit v mém e-shopu v několika balíčcích s různým počtem bodů.

Mimosmyslový překlad

S nikým nemluvím tak, jak si představujete. To bych byla klientem psychiatrické léčebny. Spojení proudí velice rychle přes moje vědomí a nic se neopakuje. Naše řeč je totiž pomalá a neobsahuje plno emočních vjemů. Musela jsem si na tu rychlost a skladbu vjemů zvyknout.

Navíc každé spojení s klientem je jiné. Musím si to na začátku vyladit, jak vysílací vlny TV.

Místa kde probíhají osobní konzultace

Na jakoukoliv osobní konzultaci je potřeba se předem objednat pouze telefonem, který je uveden v záhlaví. Volejte prosím pouze ve všední dny mezi 8:00 - 9:00 a 20:00 - 21:00

Zdravotní karta

Zdravotní karta

Tak tomu pracovně říkám. Pokud přijdete na zdravotní kartu, nechci znát Vaše obtíže nebo diagnozu. Nejsem lékař a vše vidím jinak.
Přečtu si Vaši tělesnou schránku sama. Od hlavy až k patě se mě pomalu načte Vaše fyzická energie jednotlivých orgánů v těle. Vidím co je tam špatně a co dobře. Některé nemoci a obtíže vidím i vpředstihu několika měsíců, protože tam, kam moje mysl chodí není čas.

Spojení s duší zemřelého

Nejde o to, že bych si s někým povídala jako s Vámi.

Jde o přenos zpráv a energie mezi dvěma světy. Je to směs obrazů, dějů, čísel a pocitových vjemů. To vše musím poskládat a přeložit tak, aby jsem tomu porozuměla já i vy a poskládali jsme společně příběh, který se nám duše zemřelého snaží poslat. Vše jde velice rychle a nic se neopakuje.

Moje motto:

Jsem Enni. Jsem světlo a učitel...

Novinky naší Enni
Copyright © 2019 Zdeňka Nováčková. Všechna práva vyhrazena

Please publish modules in offcanvas position.