fbpx
Navigation to site

0
Váš košík je prázdný, něco do něj vložte!

Hodnocení uživatelů: 3 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Úvodní slovo autorky


Každý z nás hledá svou cestu a směr kudy se vydat. Je to o cestách osudu? Náhoda nebo svobodná vůle? Obě varianty jsou správně a my si postupně vysvětlíme, proč kráčíme po našich osudových cestách přímo nebo oklikou. Občas se ztratíme a máme pocit, jako by jsme přestávali rozumět sami sobě i okolí. Je to o křižovatkách, na které po nějakém čase přijdeme a zastavíme, abychom vše zrekapitulovali a mohli se posunout zase o kousek dál. Jak po pracovní tak i po osobní stránce.

V hlavě máme sice hromadu poučení a příruček co je dobře a co ne, ale občas se v tom ztratíme a potřebujeme pomoc. Někdy se nám daří, někdy zase ne a jsme smutní. Je to o plánech a cestách,

než přijdeme na zem. S kým se potkáme a s kým ne, co si potřebujeme uvědomit nebo narovnat. Pokud to nestihneme v jednom životě, vše se opakuje dokola. Další nový život, stejní lidé, stejné útrapy, než pochopíme, že mi sami musíme udělat změnu, jak ze strany jednotlivce, tak i navazující cesty celé společnosti.

Ne vždy se vše povede. Hlavní je, že naše karmická rodina je daleko větší, než ta naše současná.

Na začátku setkání je vždy muž, žena a slovo, ale také hromada příbuzných, kteří nám nemusí zrovna sednout. Pokud je pak nový pár neustále ovlivňován ze strany ostatních příbuzných, většinou se rozpadne a začínáme znovu.

Nemusíme být smutní, protože na zemi jsou lidé, kteří k nám opravdu patří, říká se jim karmická rodina. Je to jako když někoho potkáte a říkáte si to je super člověk, jako bych ho znal roky a zase pak přijde někdo, s kým se nedomluvíte ani za sto let. Proto hledejme stejnou skupinu lidí, svou karmickou rodinu, do které patříme někdy víc, než to té, co máme kolem sebe. Utvářejme nová přátelství a společenství. Není to zrovna jednoduché. V přednášce o karmě se dovíte jednotlivé etapy karmické cesty, o kterých budu mluvit podrobněji. Po každé odvysílané části uděláme meditaci uvědomění si a vyčistíme cestu, abychom mohli kráčet vzpřímeně.

Pokud chce někdo znát svou osobní karmickou cestu, je potřeba udělat náhled do minulých životů. Říká se tomu regrese. Nepracuji s hypnózou, není k tomu potřeba. Náš mozek je hlavní databanka informačního pole a já to umím stáhnout a přečíst. Mám k tomu svoje dva „pomocníky“, průvodce světla.

Společně se podíváme, kým jste byli v minulých životech a co máte v tomto životě zpracovat nebo se naučit. Proč je nutné některé věci a situace pochopit, nebo proč se Vám nedaří a přitahujete na sebe špatné lidi.

Karmické pochopení vlastního osudu, Vám pak pomůže vymazat staré vzorce a otevřít novou cestu. Říkám tomu karmické čištění. V přednáškách o karmě se Vám otevře nová cesta poznání, a pokud budete mít vnitřní potřebu něco ve svém životě změnit, můžeme se objednat osobní konzultaci.Pokud máte zájem se zúčastnit některé z mých přednášek, zaregistrujte svoji účast a zakupte si vstupenku v rezervačním systému ZDE.

1.díl - Dětství a co se děje než se narodíme

V tomto dílu probereme proč se vše pořád opakuje dokola, jak z pohledu společnosti, tak hlavně jednotlivce. Co se děje než se narodíme a význam dětství, jako nejdůležitější části naší karmy.

Důležitý bude vytvořit si meditací svůj osobní základní kruh.  Meditací č.1 karmická-základní kruh

2.díl- Vliv rodiny matka-otec příbuzní

Tento díl bude o vlivu matky nebo otce na syna a dceru. Vzájemné propojení a také vliv nejbližších příbuzných babíčka,dědeček a další příbuzní kolem nás.

Meditace č.2 karmická - vyčištění kruhu dětství

3.díl- Volba partnera a partnerké vztahy

Tato část bude věnována vztahům mezi partnery. Podle čeho si vybíráme partnera a přoč nemůžeme najít toho pravého partnera. Co nás ovlivňuje.

Meditace č.3 karmická - vyčištění kruhu partnerství

4.díl- Rodičovství a vazby k dětem a rodině

Jak se náš život mění, když se staneme rodiči ve vztahu partnerském, k dětem a hlavně také vazby tchýně,tchán a společné společné soužití

Meditace č.4 karmická - vyčištění kruhu rodina

5.díl- Povolání, poslání

Pracovní díl, kde se zaměříme na to jakou práci si vybrat. Jaký je rozdíl mezi povoláním a posláním, kterým pracovním směrem se vydat.

Meditace č.5 karmická- vyčištění a přijetí změny v povolání nebo poslání

6.díl- Sebeúcta

Citlivé téma, proč se necháme ponižovat nebo proč se povyšujeme. Na jakou část života to má vliv. Staré rány na duši , které nás ovlivňují.

Meditace č.6 karmická - vyčištění kruhu sebeúcta

7.díl- Materiální svět,nemoci,duchovní cesta

V tomto dílu probereme poměr materiálního a duchovního světa. Vliv na naše zdraví.

Meditace č.7 karmická - vyčištění kruhu materiálního a duchovního a přijetí nového kruhu, svobodné volby naší duše

8.díl -Živá diskuze na probraná témata všech sedmi dílů karmy.

Meditace č.8 karmická - celkové vyčištění karmy a uvědomění si sebe jako jednotlivce a jako celku

Nezapomente si pustit 0. díl meditace základní-otevření třetího oka. Bez toho se neobejdete.

Moje motto:

Jsem Enni. Jsem světlo a učitel...

Novinky naší Enni
Copyright © 2019 Zdeňka Nováčková. Všechna práva vyhrazena

Please publish modules in offcanvas position.