Volejte mi: +420 775 281 062  Po - Pá 8:00 - 9:00 & 20:00 - 21:00

 
0
Your shopping cart is empty!
Novinka
Hot
Nebyl vybrán žádný obrázek Nebyl vybrán žádný obrázek

Kniha Propojení mezi světy - Duše zemřelých

Hodnocení: 4.9/5
Dostupnost:skladem 264 kus(ů)
Objednací číslo:

Parametry zboží

Hmotnost: 0.5200KG
345,00 Kč
Kniha Propojení mezi světy autorka Zdeňka "Enni" Nováčková Průřez nejzajímavějších setkání s těmi, co už tu nejsou a jejich rodinami. Kniha se dotýká citlivého tématu života po životě. Tuto knihu lze koupit buď v našem e-shopu nebo v síti prodejen Kosmas.

Popis

V této knize najdete výběr nejzajímavějších příběhů z mé dlouhloleté praxe v komunikaci s dušemi zemřelých. Věnuji se v ní také procesu umírání, přirozeným i tragickým úmrtím, karmickým vazbám a prokletí. V knize se věnuji i procesu umírání a všemu co je dobré vědět, než odejdeme na druhou stranu.

Jména jsou vymyšlená, příběhy skutečné.

Část knihy je i náhled do mých začátků nové cesty poznání, na kterou jsem vykročila. Poznatky do této knihy jsem psala několik let. Pořád si říkám, jestli už je ten správný čas a najde pochopení otevřít se novým možnostem našeho podvědomého vnímání.

Vždy jde jen o lásku, odpuštění a pochopení, že tam, kam odcházíme, se vracíme domů.


Mluvené slovo ke knize Propojení mezi světy - Duše zemřelých najdete v rubrice Co nabízím/knihy


V mé knize najdete i velmi silné příběhy jako příběh Růže nebo příběh Pedofil. Jsou to dva nejsilnější a diametrálně odlišné příběhy.

Příběh Růže je o čisté a opravdové lidské lásce, která neskončila ani odchodem partnera na druhou stranu. A druhý příběh Pedofil je úplný opakem těch nejhorších lidských vlastností.  Vybrala jsem níže dvě malé ukázky z mé knihy, které  jsou také velice zajímavé, protože se situací, kdy někdo vyvolává duchy, se velice často setkávám. Příběh druhý je o duši, která lpěla na svém majetku i po smrti a terorizovala členku rodiny, samozdřejmě tu nejhodnější a nejcitlivější.

I na druhé straně jako duše jsme každý na jiné úrovni. Hlavně se pořád učíme a to je dobře.

Dvě malé ukázky z mé knihy

Příběh Studená jako led

Kdysi dávno, na jednom přátelském setkání jsem se setkala s Dášou, která se zvláštně chovala. Nikdy předtím jsem ji neviděla. Když jsem prošla kolem ní, měla jsem pocit, jako by vedle ní stál ještě někdo. Někdo, kdo není vidět. Dáša s kamarádkami pravidelně vyvolávaly duchy a náramně se tím bavily. Až do doby, kdy někdo opravdu přišel, a začal se bavit on!
Protože jsme se moc neznaly, řekla jsem jí jen, že má velký problém, protože vnímám duši nějaké entity, a že jí může zničit život. Že poznám bezpečně duši zemřelého od ducha nebo entity. Jen se zasmála a řekla, že to má s kamarádkami pod kontrolou. Ať to neřeším.
Tak jsem to neřešila. Nikomu nic nevnucuji.
Dala jsem se do hovoru s její kamarádkou Mirkou a ta mi řekla, že si Dáša žije.............. (Dokončení příběhu najdete v mé knize)

A ještě jeden příběh, protože dvojka je mé oblíbené číslo...

Příběh Duch v domě

Tyto dva příběhy jsou o tom, že duch nebo entita v domě opravdu byly. Paní Františka byla zdravotní sestra. Seznámila jsem se s ní, když se chtěla spojit se svým postiženým klientem, později kamarádem, který už byl na druhé straně. Spojení se povedlo a on jí moc poděkoval za to, že ho vyslechla a pečovala o něj i nad rámec svých pracovních povinností. Takových lidí, kteří věnují svůj volný čas péči o druhé, je hodně málo. Ale naštěstí jsou.
Za nějaký čas, asi po dvou letech, jsme se viděly znovu a ona vypadala jako tělo bez duše. Začala větou: „Chtěla jsem se s vámi znovu setkat a zeptat se na své zdraví. Mám už asi 5 let problém, o kterém jsem s vámi ještě nemluvila. Cítím se čím dál více unavená a asi odejdu za svým kamarádem, co jste mě s ním kdysi spojila. Je mi čím dál větší zima a jsem pořád studená. Asi před pěti lety mi začaly zdravotní obtíže a nějak se to pořád zhoršuje. Mám nemocné ledviny a hubnu, ať jím cokoliv,“ snažila se mi to Františka nějak vysvětlit.
Položila jsem na ní ruce, abych si prohlédla její tělo, ale průvodce mi otevřel dveře do jejího domu, aby mi něco ukázal. Ukázal mi duši kouřícího muže, který se tam roztahoval a říkal: „Vyženu tu sebranku z mého domu!“ „Vy máte dům po strýci?“ zeptala jsem se. „Ano,“ odpověděla. „Nikdo s ním nechtěl bydlet. Byl zlý, žil jen pro sebe a nikoho neměl rád. Dům jsme zdědili po mé matce, když umřela.“ „Váš problém je, paní Františko, že máte v domě duši zemřelého. Vybral si vás, protože jste slabá a zároveň otevřená......................... (Dokončení příběhu najdete v mé knize)

Hodnocení

Poslední hodnocení

Vogelová Věra středa 1. leden 2020
Kniha je napsaná tak poutavě, že za dva dny již nebylo co číst...a proto ji čtu nyní znovu. V příbězích je síla, humor, ale u některých naskočí i husí kůže. Velké díky za tuto knihu plnou informací " z druhého břehu". Velké poděkování za Vaši pomoc každému z nás !!!!
Roušarová Jana sobota 23. listopad 2019
Knížka paní Nováčkové je čtivě a přesvědčivě napsaná, takže je těžké se od ní odtrhnout. Je poučná a hlavně pozitivní. Je moc dobré vědět, že i děsivé případy mohou mít šťastný konec, že i smrt je život a smrtí nic nekončí. Po přečtení knížky už nemůže být nikdo na pochybách, že po smrti se vracíme domů, kde vládne světlo a láska. Že jsme to jenom my sami, kdo nás soudí a my sami, kteří si udělíme pokání v podobě úkolů v příštím životě. Už víme, že smrti se nemáme proč bát. Děkujeme paní Nováčkové za poučení a poznání, kterého se nám díky její práci dostává. Děkujeme za světlo, lásku a pomoc, které pro nás vždy, když potřebujeme má.
Trnovská Kateřina pátek 15. listopad 2019
Na knihu jsem se téměř nemohla dočkat, byla mi poslána až do USA. Kniha mi krátila čas na dlouhých cestách v letadle i po večerech. K některým příběhům jsem se i vracela, jelikož mě nutily se zamyslet, některé příběhy byly velmi silné. Musím souhlasit, že příběh o zatracené duši je masakr a upřímně, nedokážu si představit, jaké to muselo být setkáni pro paní Nováčkovou, prostě síla. Mohla bych takových příběhu číst spoustu, kniha splnila mé očekávání
Zelmanová Ingrid čtvrtek 14. listopad 2019
Knihu jsem četla s velkým zaujetím a ,,šetřila ,, jsem si čtení , poněvadž mi připadlo, že jsem ji nakonec přečetla moc rychle. Chtěla jsem ve čtení pokračovat dále.........proto chci poprosit p. Nováčková : kdy bude další pokračování? Je to úžasné čtení a moc mi to pomohlo v tom, že jsem si potvrdila to, co jsem stále hledala a tušila. Život pokračuje i po smrti a vše je jinak, než se z pohledu člověčího vnímání jeví. Děkuji Vám za to.
Martímková Lada úterý 29. říjen 2019
Knihu jsem přečetla jedním dechem během dvou dní. Některé příběhy byly velice silné a nutily mě o nich popřemýšlet, takže jsem si dávala malé pauzy. Rozhodně knihu doporučuji přečíst. Paní Nováčková má co říct světu a je dobře že má tu odvahu poslat své zážitky a zkušenosti dál. Jak jinak můžeme porozumět? Teším se i na další knihy :)
Daniela Březinová pondělí 28. říjen 2019
Kniha paní Nováčkové u mě splnila vše, co jsem od knihy očekávala. Příběhy jsou silné, psané tak, jak se odehrála s propojením paní Nováčkové. Kdo zažil osobní setkání a konzultaci s paní Nováčkovou, ten neskutečně zvláštní pocit, otázky a zodpovězené otázky i když nebyly vyřčené atd.., je stejně tak naplněn knihou Propojení mezi světy - Duše zemřelých. Knihu Doporučuji a těším se na další vydání.
Sterzová Veronika středa 23. říjen 2019
S paní Nováčkovou nějaký ten pátek již spolupracuji. Kniha je důkazem toho, že práce paní Nováčkové je náročná, ale v určité momenty i krásná nebo dojemná. Děkuji, že jste knihu napsala, protože i do budoucna mi pomůže si uvědomovat podstatné věci, na které občas zapomínám. Hlavně kdykoliv mám knihu u sebe, mám pocit, že jste se mnou Vy, jsem klidnější. Není to jen tak obyčejná kniha. Je v ní energie, která každého pohltí... Hlavně toho, kdo s paní Nováčkovou má zkušenosti. Není to jen tak obyčejná kniha, protože práce paní Nováčkové není jen tak obyčejná. Není to obyčejná kniha, protože sama paní Nováčková je neobyčejná a úžasná! Mám Vás ráda! Těším se na Váš další výtvor!
Sterzová Věra pondělí 21. říjen 2019
Knihu jsem přečetla za víkend. Velmi jsem se na ni těšila a moc se mi líbila. I když z některých příběhů může jít až strach, Vaše práce, paní Nováčková, je úžasná. Například z příběhu O zatracené duši mám husí kůži, kdykoliv si na ni vzpomenu. Při čtení knihy jsem měla krásný pocit, jako kdybych cítila Vaši přítomnost a povídaly jsme si spolu. Děkuji Vám za Vše a napište prosím další knihy.
Hofmann Alvin pondělí 14. říjen 2019
Výjimečnost, chcete-li přidaná hodnota, této knížky je, že při čtení nevnímáte jen písmena, slova, souvětí, myšlenky a příběh ale zároveň také úžasný hedvábný pocit na těle… na duši... Je to jiný, nový prožitek při čtení, který neznáte a přejete si, aby stále pokračoval. Kdo prožije tyto knižní příběhy, bude chtít žít ten svůj. Doporučuji!
Napište prosím Vaše krátké hodnocení... ( min. 0, max. 2000 znaků)
Hodnocení mohou vložit pouze přihlášení zákazníci, kteří si zakoupili toto zboží.
Hodnocení zboží: Vyberte hodnocení od 0 (nejhorší) až do 5 hvězdiček (nejlepší) Hodnocení:
Znaků napsáno:

Komentáře

You have no rights to post comments

Zpět na: Knihy