fbpx
Navigation to site

0
Váš košík je prázdný, něco do něj vložte!

Zahajujeme online přednášky

Hodnocení uživatelů: 4 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Forma živých přednášek bude vždy na dané téma. Začínám Karmou. Karma nebo-li osudová cesta, bude mít přibližně 8 dílů, které postupně podrobně probereme tak, aby jste vše pochopili. Musíme začít od začátku, jako výuku ve škole. Půjdeme od základní školy po vysokou. Začínáme 22.5. v 19.00 hod.

Na tuto školu nového vnímání světa není zapotřebí žádné zemské vzdělání. Stačí umět číst, naslouchat a mít chuť se otevřít novým možnostem našeho rozvoje. Pochopit jak vzájemně je vše propojeno se vším. Začneme Karmou, která bude mít samostané části jako:

1. díl Než se narodíme   2. díl Dětství  3. díl  Dospívání a vliv rodiny  4. díl Výběr partnera  5. díl Výběr povolání nebo poslání   6. díl Rodičovství  7. díl Sebeúcta  8. díl Duchovní světy

Všechny díly budou na sebe navazovat. Po každém probraném dílu bude asi 30 minut diskuze a na závěr Vás provedu řízenou meditací v délce asi 10 minut. Tím se daná oblast karmy vyčistí. Na úplný závěr Vám pošlu světlo. Pomáhat mě budou moji  průvodci světla. Celá online přednáška by měla trvat asi dvě hodiny.

Jakmile ukončíme téma Karmy, budeme pokračovat tématy jako jsou čakry, aura, zdraví a nemoci, život po životě, regrese, mentální vývoj jedince i společnosti. Téma bude dáno vždy hodně v předstihu. Jsem praktik, ne teoretik. Budu používat jednoduchá slova a věty, tak aby jste můj výklad pochopili. Nepotřebuji nikoho ohromit. Vše, co zde najdete, jsou moje dlouholeté poznatky se zpětnou vazbou, kterou jsou mí klienti. Každý člověk má nějaký dar, jen je potřeba ho najít a rozvinout.

V mé práci, jako v práci ostatních lidí, jsou léta dřiny, nebo jak říká můj průvodce světla: "Praxe dělá z učedníka mistra."

Moje motto:

Jsem Enni. Jsem světlo a učitel...

Novinky naší Enni
Copyright © 2019 Zdeňka Nováčková. Všechna práva vyhrazena

Please publish modules in offcanvas position.

Již v prodeji!

Nová kniha

Propojení mezi světy - Duše zemřeých

Nakupujte v našem e-shopu!