fbpx
Navigation to site

0
Váš košík je prázdný, něco do něj vložte!

Osobní konzultace on-line

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Využijte možnost osobní konzultace, spojení v pohodlí domova a využijte novou nabídku osobní konzultace on-line.
Pro klienty, kteří  mě v minulosti už navštívili, nabízím spojení on-line tzv. "dálkové spojení". V čem je výhoda. Maximální pohodlí v pokoji Vašeho domova, žádné cestování, stres a obavy, že uvíznete v dopravní zácpě a konzultaci nestihnete.

Navíc některé osobní záležitosti nepočkají 2 měsíce a potřebujete je řešit v co možná nejkratším čase. Termíny jsou příznivé - týden až 14 dní. Spojení je v mé virtuální kanceláři, kde se uvidíme v naprostém soukromí a můžeme společně řešit cokoliv, mimo spojení s duší zemřelého. Vyzkoušejte a uvidíte. Načtu si Vaši energii tak, jako by jste byli vedle mě. Je to velice jednoduché a zvládla jsem to i já. Domluvíme si den a hodinu a 45 minut jsem tu jen pro Vás a Vaše dotazy.
Návod je krátký a pošlu jej před začátkem osobní on-line konzultace e-mailem spolu s odkazem na který stačí pouze kliknout.
Navíc máte u sebe mobil, takže není problém Vás navigovat, co kde zmáčknout a odkliknout. Každý člověk má rád zaběhnuté věci, které fungují a osobní setkání nelze ničím nahradit, ale občas musíme přijmout změnu. Navíc v chřipkovém období se vyhnete cestování tramvají, autobusem a vlakem. Doma s šálkem dobrého čaje, můžete chytnout maximálně dobrou náladu.
Těším se na shledání Zdeňka "Enni " Nováčková

Moje motto:

Jsem Enni. Jsem světlo a učitel...

Novinky naší Enni
Copyright © 2019 Zdeňka Nováčková. Všechna práva vyhrazena

Please publish modules in offcanvas position.

Již v prodeji!

Nová kniha

Propojení mezi světy - Duše zemřeých

Nakupujte v našem e-shopu!